« Travanj 2020 »

Prijem odlikaša maturanata u Uredu Gradonačelnika
Autor: Administrator , 5. 7. 2019.

Danas je u Uredu Gradonačelnika upriličen prijem maturanata koji su svoje cijelo srednjoškolsko obrazovanje završili s odličnim uspjehom, njihovih razrednica, ravnateljice i predsjednice Školskog odbora.

Izvrstan uspjeh i uzorno vladanje tijekom četverogodišnjeg obrazovanja postigli su Tomislav Banić, Uršula čulinović i Julijana Ravenščak iz opće gimnazije (razrednica Adela Rukavina, prof), te Barbara Bukovac, Danijela Sučić i Nikolina Tonković iz programa zanimanja ekonomist (razrednica Gordana Žubrinić, prof).

Gradonačelnik je učenicima čestitao na uspjehu, zaželio uspješno daljnje školalovanje i povratak u Otočac nakon završetka studija.

Ravnateljica Adela Rukavina, prof. zahvalila je Gradonačelniku na prijemu u ime učenika, Nastavničkog vijeća i svoje osobno, a predsjednica Školskog odbora Ivanka Kranjčević-Orešković, prof. zaželjela da prijem srednjoškolskih odlikaša u Uredu Gradonačelnika postane tradicija.

Učenicima i profesoricama je uručen prigodan poklon, monografija Otočac na starim razglednicama, s posvetom.

Izvor fotografija: Grad Otočac