« Travanj 2020 »

EKONOMIJA, TRGOVINA I POSLOVNA ADMINISTRACIJA NA DANIMA OTVORENIH VRATA

Dana 3. svibnja 2019. godine u Srednjoj školi Otočac, učenici 4. razreda zanimanja Ekonomist su pripremili zanimljivu  promociju zanimanja u području rada Ekonomija, trgovina i poslovna administracija. Već vješti maturanti, osmašima Osnovne škole Otočac i Ličko Lešće (žao nam je što Osnovna škola Brinje nije mogla nazočiti) predočili su koje su prednosti i zašto upisati baš ova usmjerenja, te koje sve pogodnost nudi naša škola. Vidjeli su zanimljivu prezentaciju nastavnih  predmeta i uređenih učionica te puno učeničkih radova s kojima su učenici sudjelovali na sajmovima i smotrama.

Učenici ekonomskog usmjerenja predstavili su tri najtraženija zanimanja: Ekonomist, Prodavač i Poslovni tajnik. Ekonomisti su održali demonstrirali vještinu knjiženja na računalu što su učili u prethodne četiri godine. Tajnice su prikazale svoje vješto desetoprstno slijepo pisanje što je učenike, osmaše posebno  impresioniralo.

Nadamo se da će učenici shvatiti koje su pogodnosti za njih najbolje i da će ih se što više upisati u našu školu!

Stoga poručuju „DOĐI, VIDI UPIŠI"