« Siječanj 2018 »

Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 23. 11. 2017.

Ove godine s nestrpljenjem očekujemo Večar matematike laugh

Prošle godine nam je bilo prvi put, bili smo u dvojbama, dilemama, trilemama - kako će to proći, hoće li se učenici odazvati, hoće li im se svidjeti, a što ako ne dođu ...

Odgovor na sve strepnje bilo je na kraju večeri pitanje učenika  "Hoće li biti i sljedeće godine?'"

TO!!! Svidjelo im se! Naravno, bit će i ove godine smiley

Kakve smo aktivnosti osmislili ove godine saznat ćete sljedeći tjedan, a ono što garantiramo je dobra zabava!

Pridužite nam se i uživajte!

Podsjetimo se : Večer matematike je projekt Hrvatskog matematičkog društva koji škola provodi u suradnji s HMD-om.

Radi se o skupu interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

I.K.O.