PODJELA SVJEDODŽBI O ZAVRŠNOM RADU

Autor: Adela Rukavina, 6. 7. 2022.

Danas su u holu naše škole svečano uručene svjedodžbe o završnom radu učenicima strukovnih zanimanja: ekonomist, šumarski tehničar, poslovni tajnik, elektromehaničar, autoelektričar i automehaničar.

Uz ravnateljicu škole, Adelu Rukavinu, učenike su pozdravili i njihovi razrednici:     Manja Kostelac-Gomerčić (ekonomist), Edi Šop (šumarski tehničar), Suzana BIžanović (poslovni tajnik) i Ivan Vidmar (elektromehaničar, autoelektričar, automehaničar).

Nakon pozdravnog i oproštajnog govora ravnateljice razrednici su svojim učenicima uručili svjedodžbe o završnom radu i uz to prigodan poklon, knjigu "Profana graditeljska baština Otočca", koju je izdala Srednja škola Otočac.

Nakon podjele svjedodžbi ravnateljica je najboljim učenicima generacije uručila nagradu Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh i uzorno vladanje  tijekom srednjoškolskog školovanja, a to su:

Iz programa GIMNAZIJE:

Bižanović Lucija

Bunjevčević Tomislav

Rubčić Josip

Smolčić Glorija

Iz programa POSLOVNI TAJNIK:

Rogić Ana

Vukelić Ana

Iz programa ŠUMARSKI TEHNIČAR

Smočić Manuela

Tomaić Martina

Iz programa ELEKTROMEHANIČAR

Tominac Ante

Nakon podjele nagrada Nastavničkog vijeća učenici i njihovi razrednici zajedno s ravnateljicom uputili su se u gradsku kuću, gdje ih je primio i nagradio gradonačelnik grada Otočca, gospodin Goran Bukovac.

Svim učenicima želimo puno uspjeha u budućem životu, da što prije nađu željeni posao ili ako se nastavljaju dalje školovati, želimo im puno uspjeha na studiju!

« Travanj 2024 »